İpek Bilgin

 
İpek Bilgin

30 senedir oynadı, yönetti, oyuncu çalıştırdı ve Eric Morris - Joan Hotchkis'in “Rol Yapmayın Lütfen” ini ve Eric Morris'in “Fütursuz Oyunculuk” kitaplarını İngilizce’den Türkçe’ye çevirdi. 

“İki Genç Kız” ve “Çinliler Geliyor” gibi sinema filmlerinin dışında, Hırsız Polis, Bıçak Sırtı ve Ezel dizilerinde rol aldı. Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nde bir sürü öğrenci yetiştirdi, Mersin ve Eskişehir’de de dersler verdi. Ankara Devlet Tiyatrosu'ndan emekli oldu. Geç başladığı televizyon dizilerindeki kariyeri, ülke çapında tanınmasını sağladı. Ama o 2000 yılında 48. Sanat Kurumu Tiyatro Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştı bile. 

Şu sıralar birçok dizi oyuncusuna koçluk ve akıl hocalığı yapmanın yanı sıra, CRAFT’ta kızına destek oluyor… Eric Morris’in resmi web sayfasında İpek Bilgin.

Çağ Çalışkur

 
Çağ Çalışkur

4 yaşında ritmik jimnastiğe, 6 yaşında baleye, 10 yaşında yüzmeye başladı ama 1999’da Türkiye ‘bilardo’ şampiyonu oldu… Annesi, babası, halası, eniştesi tiyatrocu olduğundan dedesinin sözünü dinleyip İKÜ Uluslararası İlişkiler bölümüne girdi ve sporcu bursu kazandı.

Mezun olduktan sonra bir süre Radikal gazetesinde muhabir olarak çalıştı. 2006 senesinde oyunculuk eğitimi almak üzere Amerika’ya gitti. NYC’de Sanford Meisner ve Uta Hagen oyunculuk teknikleri üzerine eğitim aldığı American Academy of Dramatic Arts’a kabul edildi. 2008 senesinde mezun oldu. 

DOT, İstanbul Devlet Tiyatroları ve çeşitli televizyon dizilerinde oyuncu olarak görev aldı. Ortağı Bahar Bahar’la CRAFT oyunculuk atölyesini açtı. Şimdi oyuncu eğitmenliği ve koçluğu yapıyor.

Serkan Salihoğlu

 
Serkan Salihoğlu

1984’de İstanbul’da doğdu. 1995’te Alman Lisesi’ne girdi. 2003’te mezun olup Münih’e ana dal Tiyatro, yan dallar Sosyoloji ve Yeni Alman Edebiyatı okumaya gitti. 2009’da mezun oldu. Yedi yaşından itibaren bol bol tenis oynadı. Bol bol Türkiye Şampiyonalarına katılıp yendi, yenildi.

 

Üniversite zamanında Dot ile tanıştı. Asistanlık yaptı. (BÖCEK, KÜRKLÜ MERKÜR) Dramatugluk yaptı. (KÜRKLÜ MERKÜR) Münih Şehir Tiyatrosu’na önce Orhan Pamuk’un Kar romanı uyarlamasında stajer olarak girdi. Sonra da Yönetmen yardımcısı olarak devam etti. Yine aynı tiyatroda Lars Ole Walburg’un yönetmen yardımcılığını yaptı. Walburg, Hanover Devlet Tiyatrosu’na genel sanat yönetmeni olunca onunla birlikte oraya kadrolu olarak gitti. 3 senelik kadroluluk zamanında 3 oyun yönetip, bol bol da asistanlık yaptı.

 

Sonra 2012’de İstanbul’a döndü. Dot’ta Altın Ejderha’yı çevirip yönetti. Ertesi sene Makas Oyunları 1’de iki kısa oyun yönetti. Onun da ertesi sene İki Kişilik Yaz’ı yönetti. Bir ertesi sene daha oldu. Bunu Ben De Yaparım’ı Melisa Kesmez ile birlikte çevirdi ve yönetti.

 

Ayrıca 2013’te Charles Richards ile tanıştı. Onun çektiği reklamlarda 1.AD’lik yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Uygar Özçelik

 
Uygar Özçelik

Uygar Özçelik, 83 yılında Ankara'da doğdu. H.Ü Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan 2006 yılında mezun oldu. Okul hayatı içinde Thomas Richards'la Grotovski ve Antonio Fava'yla Commedia De'll Arte atölyelerine katıldı.

Mezun olduğu sene İstanbul'a taşındı.Kaybolan Yıllar adlı bir TV serisiyle profesyonel oyunculuğa başladı; Genco, Küçük Kadınlar, Şeref Meselesi gibi baska TV projeleriyle devam etti.Reklam ve sinema filmi çalışmaları yaptı.

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda, Kral Dairesi, İmparatorluk Kuranlar yahut Schmürz ve Ay Ecesi oyunlarında rol aldı. Tiyatro Oyunevi'nde Leonce ile Lena projesinde çalıştı.

Bir zaman sonra televizyonun dizi alanından uzak durmak gibi, şu an arkasında olmadığı bir karar verdi ve bunun üzerine Makina Medya'da çalışmaya başladı. Program editörlüğü, seslendirme ve röportajlar yaptı.

Hala İstanbul'da, oyunculuk yapmak ve iyi bir oyuncu olmak çabasında; bir yandan da internette yeni medya çalışmaları yapmakta...

Tuğrul Tülek

 
Tuğrul Tülek

Önce 1999 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Mezun olduğu gün hayatını İngilizce öğretmeni olarak sürdürmek istemediğine karar verip hayalini kurduğu oyunculuk eğitiminin peşinden koştu ve 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'nde ikinci lisans eğitimine başladı. Eğitiminin son yılında Erasmus öğrencisi olarak Polonya'ya gitti ve Varşova'da Akademia Teatralna im Aleksandra Zelwerowicza'da Jaroslaw Gajewski, Piotr Borowski gibi profesörlerle Grotowski ve Michael Chekhov yöntemleriyle Hamlet ve The Water Hen oyunlarını çalıştı. Türkiye'ye döndükten sonra DOT'un seçmelerine girdi ve o sezon sahnelenecek Kürklü Merkür oyununun kadrosuna katıldı. Buradaki "Naz" performansıyla o yıl AfifeTiyatro Ödülleri'nde "Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu" ödülüne aday gösterildi. Sonrasında yine DOT sahnesinde Shopping and F***ing/Alışveriş ve S***ş, Beautiful Burnout / Süpernova, Malafa, Vur/Yağmala/Yeniden gibi oyunlarda oyuncu olarak görev alan Tülek, 2011 yılında DOT sahnesinde Orphans / Öksüzler ile ilk yönetmenlik tecrubesini gerçekleştirdi, 2013 yılında ise Overspill / Yüksek oyununu hem çevirdi, hem Türkçe'ye uyarladı hem de sahneye koydu. 

Televizyonda Karakol, Keşanlı Ali Destanı gibi dizilerde, sinemada Başka Dilde Aşk, Canavarlar Sofrası, Bu Son Olsun, Htr2b: Dönüşüm gibi filmlerde karşımıza çıkan Tülek, aynı zamanda oyun çevirileri yapmaya ve oyuncu koçu olarak çalışmaya da devam etmekte.

Deniz Erdem

 
Deniz Erdem

1975 yılında doğdu. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Eskişehir Devlet KonservatuarıOyunculuk Bölümü'nü bitirdi. 2001-2009 yılları arasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın sanatçı kadrosunda yer aldı, aynı zamanda sahne direktörü olarak idari kadroda çalıştı. Ahmet Mümtaz Taylan, İpek Bilgin, Haldun Dormen, Naz Erayda, Jack Clancy, Ergin Orbey, Yıldırım Fikret Urağ gibi yönetmenlerle çalıştı. Ayrıca İkinci Bahar, Aşkına Eşkiya, Yeni Baştan dizilerinde, kısa metrajlı filmlerde, belgesel çalışmalarında rol aldı. 

2005-2009 yıllarında Vernon Frost’la Labirent ve Şamanik, Tony Wiesman’la Outlook ve Essence seminerlerine, Dr. Sangeeta Sahi ile Theta Healing eğitimine katıldı. 2009-2011 yıllarında New York ve İstanbul'da Eric Morris Metodu’nu, yöntemin resmi eğitmeni Anthony Vincent Bova ile çalıştıktan sonra Bova’nın Türkiye’de düzenlediği atölyelerde asistanlığını üstlendi. 2010-2011 yıllarında Erickson Coaching Türkiye’den yaşam koçluğu eğitimi aldı. 

Erdem, oyunculuk ve oyuncu koçluğunun yanı sıra, kurum çalışanlarına yönelik kişisel gelişim eğitimleri veriyor, dönüşüm koçu ve regresyon terapisti olarak kişilerin kendilerini dönüştürmelerine kolaylaştırıcı olarak destek veriyor.

Nazlı Benan Özkaya

 
Nazlı Benan Özkaya

86 yılında Denizli'de doğdu. İlk kez ilkokul 5'te okul piyesi sayesinde sahneyle tanıştı bir daha da kopası gelemedi. Bir yandan da farklı spor dallarında eğlendi. Jimnastik yaptı, lisanslı basketbol oynadı, bir dönem tenisi tutkusu haline getirdi, bisikletin üzerinden ise hiç inmedi. 2005 yılında Ankara Üniversitesi,D.T.C.F.,Oyunculuk Anasanat Dalı'nı kazandı. 2006 altı yılında ilk kez yurtdışına çıkmanın tadını alarak sırtta çanta gezme delisi oldu. Özellikle Suriye-Lübnan ve Ürdün'de ''Follow The Woman For Peace'' ekibiyle yaptığı bisiklet turu sayesinde bisikleti ne kadar sevdiğini bir kez daha hatırladı. Filistin gezisi ise, gezilerinin tacı oldu. Okuldayken salon danslarına ucundan karıştı, Hakan Yavaş ile Clown, Münir Caner ile Orta Oyunu, Antoine Malfettes ile Pandomim atölye çalışmalarına katıldı. Domus Sanat Çiftliği-Kaygı ile ilk kez fiziksel performansla tanıştı ve deneyimledi. Okul sonrasında Ankara Devlet Tiyatrolarında çalıştı. Bu sayede 'ustasını' defalarca kez sahne arkasından izledi ve çok şey öğrendi. 2011 Aralık ayında Amerika semalarından New York şehrine girdi ve yaşadığı 14 aylık macerada keşfetmenin keyfini, kendini bulmanın hazzını ve nihayet mesleğini kavramanın mutluluğunu buldu. Anthony Vincent Bova ile hem yoğun bir Eric Morris sürecine girdi hem de Anthony'nin asistanı oldu. Eric Morris'in kendisi ve sisteme alt kimlikleri kazandıran Anna Ivara ile çalıştı. Hb Studios'da kamera önü oyunculuk üzerine dersler aldı. Son olarak Tarte ile The Introduction ve Bellini And The Sultan projelerini çıkardıktan sonra Türkiye'ye döndü. Tüm İstanbul keşmekeşine rağmen mutlu bir hayat süren Benan şu an alternatif bir tiyatroda oynamakta ve oyuncu koçluğu yapmaktadır.

Tuğçe Tanış

 
Tuğçe Tanış

''Oyun''  ile anneannesinin bahçesinde, ''oyunculuk'' ile onun canlandırdığı masal kahramanları aracılığıyla tanıştı. Bunu meslek olarak yapmak istediğini farkettiğinde Mimar Sinan Devlet Konservatuvar ında okumak en büyük hayali oldu. 2003 yılında Akademi istanbul 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldıktan sonra Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı na girerek ''bahçesine'' geri döndü. Öğrenciliği süresince özel oyunculuk dersleri vermenin yanı sıra Doğuş Üniversitesi ve Kabataş Erkek Lisesi  tiyatro klubünde eğitmenlik yaptı. Mezun olduktan sonra  konservatuvardan hocası   Meltem Cumbul un, (Eric Morris Metodu) derslerine girmeye devam etti ve workshoplarında asistanlık yaptı. Jean Genet in Zenciler oyunu , Kurtlar Vadisi Filistin ve Devrimden Sonra filmlerinin yanısıra Hayat Apartmanı ve en son Aramızda Kalsın dizierinde rol aldı. İki yıldır, hayata ve oyunculuğa dair farkındalığı arttırdığına inandığı nefes terapisi ve nefes teknikleriyle ilgileniyor

Can Kılcıoğlu

 
Can Kılcıoğlu

1982’de İzmir’de doğdu, kocaman oldu. Sinemayı hep çok sevdi. Lisedeyken bir sabah, kulağında walkmanle okula yürürken yönetmen olmayı kafasına koydu. Dedi ki “Ben İstanbul’a gideceğim. Film çekeceğim.” Hakikaten de gitti. Galatasaray Üniversitesi’nde sinema okudu. Bir süre setlerde koştur koştur asistanlık yaptı. Hakikaten de yönetmen oldu; "Yanılış", "Masal", "Koridor" ve "Yoldaki Kedi" adında nurtopu gibi kısa filmler çekti. Ödüller kazandı, Altın Koza kazandı. Yetmedi, bir de Fransa’ya da gitti. Bordeaux’da okudu, gezmeyi çok sevdi. Bir yandan da Atölye Tiyatro Topluluğu’nda tiyatro yaptı. 2008’de ablası Doğa’yla deli olduklarını resmen kanıtlamak için DeliCe Film Yapımevi’ni kurdular. Türlü türlü güzel filmler, film atölyeleri yaptılar. Can okulda Ilgın diye bir kız sevdi. O da Can’ı sevdi. Daha da mutlu oldular. Can, 2013'te "Karnaval" isimli ilk uzun metraj filmini çekti. Film vizyona girdi; dvd'si de çıktı. Karnaval ayrıca; İstanbul Film Festivali, Estonya Tallinn Film Festivali, Los Angeles Seefest, Rusya Tarkovsky, Brasilia, Belarus Minsk, Meksika Guadalajara, Fas Nador Film Festivali, Frankfurt Türk Filmleri Festivali ve Malatya Film Festivali'nde ana yarışmada yer aldı. Şu anda Can, yeni film projesi üzerinde çalışıyor. Craft’ın film kameralı adamı, sinema oyunculuğu hocası.

Sena Taşkapılıoğlu Kornhauser

 
Sena Taşkapılıoğlu Kornhauser

1979’da Ankara’da doğdu. 1994-1997 yılları arasında TOBAV Gençlik Kulübü’nde yaratıcı drama çalışmalarına katıldı. 1997 yılında Bilkent Üniversitesi MSSF oyunculuk bölümüne girdi, 2002 yılında mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk bölümü Yüksek Lisans programına kabul edildi. 2006 yılında doğaçlama tiyatro çalışmalarına başladı ve 2008 yılının ilk aylarında istanbulimpro’ya katıldı, 2012’ye kadar doğaçlama çalışmalarına burada devam etti. Bu süreçte uluslar arası festivallere ( Amsterdam, Chicago, Duisburg, Viyana, Berlin) ve workshoplara katıldı, pek çok atölyenin liderliğini üstlendi, uluslar arası sanatçılarla bir sürü gösteri yaptı. Yine aynı yıl katıldığı Oyunbaz’da Peer Gynt ve Ekmek Parası adlı oyunlarda yer aldı. 2008 yılı boyunca Bilgi Üniversitesi bünyesinde düzenlenen Palyaço ve Sirk Sanatları atölyelerine katılmış, Türkiye’nin ilk Clown ekibi olan Palyaço Modern adlı palyaço topluluğunun kuruluşunda yer almıştır. 2008 yılında Akılsız adlı gösterisi ile performanslarına başlayan topluluk, 2011 yılında Seni Yenicem İstanbul adlı ilk profesyonel gösterisini hazırlamıştır. Palyaço Modern 2013 yılında Fransa’da düzenlenen uluslaraarası Clown festivali için hazırladığı gösteri Adieu İstanbul’un ardından 2014 festivalleri için yeni projelerin provalarına başlamıştır.

Utku Demirkaya

 
Utku Demirkaya

1985 yılında istanbulda doğdu . liseden mezun olduktan sonra konservatuar oyunculuk bölümüne hazırlanırken gitmeye karar verdiği Eminönü halk eğitim merkezinde Dansla tanıştı. ilk bale ve modern dans eğitimini burada aldı. 18 yaşında dans bölümüne girmeye karar verdi ve 19 yaşında Yıldız Teknik Üniversitesi modern dans bölümüne girdi. Birçok yerli ve yabancı koreograf ve hocayla çalışmalar yaptı. okulda okurken Çağdaş bale topluluğunda dans etmeye başladı 3 seneyi aşkın bir süre boyunca bu toplulukta modern ve klasik bale eserlerinde dans etti.

 

Modern dans bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimine devam etti ve Şahika Tekand stüdyo oyuncularında oyunculuk eğitimi aldı. Birçok tiyatro oyununda koreograf,oyucu ve dansçı olarak görev aldı. Keşanlı Ali Destanı, Küçük Adam Ne Oldu sana ve Kafkas Tebeşir Dairesi oynadığı oyunlardan bazılarıdır.

 

2009 dan beri, oyunculuk eğitimi alanlara yönelik dans ve hareket eğitmenliği yapmaktadır.

Tamer Serkan Subaşı

 
Tamer Serkan Subaşı

8 yaşında ailesinin yönlendirmesiyle drama kursuna başladı. Serüvenine Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde lisans, Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans Tiyatro Bölümü’nde devam etti. Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli oyunculuk atölyelerine katıldı.

Genç yaşında Atlı Savaş Sanatları’na tutuldu. Her tarafı yara bere içinde kaldı. Ustalarından Fiziksel Aksiyon, Sahne Dövüşü Koreografisi, tarihi eskrim, atlı okçuluk, digitovka, yakın dövüş ve çeşitli savaş aletlerinin kullanımına yönelik eğitimler aldı. Bu deneyimini sahne gerçekliğiyle birleştirmeye karar verdi. Mahalle kavgasından, sahne, perde ve televizyona kadar geniş bir yelpazede Sahne Dövüşü Koreografı olarak görev aldı.

Ümit Yaşar Bekar

 
Ümit Yaşar Bekar

1988’de doğdu. Trabzonlu. Manisa’da büyüdü. Antalya’ya gidip olgunlaştı. Fransa’da yüksek lisans yaparken pişti. Sonra hiç işim olmaz dediği şehir olan İstanbul’a düştü.

 

Akdeniz Üniversite Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü dereceyle bitirip, bursla Montpellier’de yüksek lisans eğitimini devam ettirirken, çocukluğundan beri hep içinde barındırdığı oyunculuk aşkının sübliminal mesajlarına kulak verdi ve master programının bitmesine 20 (evet yirmi) gün kala hiç tanımadığı bir şehre hayalini gerçekleştirmek üzere adım attı. İlk adımdan sonraki tüm adımları tökezleyince, memleketine dönmeye karar verdiği andan 1 (evet bir) dakika sonra telefonuna Craft Tiyatro’nun yeni ekibi için “Oyuncu Seçmesi”ne katılabileceği bilgisi geldi. Her şey ters giderken hayat bambaşka bir yol sundu önüne.

 

O günden itibaren durmadan öğreniyor, çalışıyor. Sarıkamış’ta askerlik yaptığı 6 aylık süre dışında (evet Sarıkamış) 2013’ün başından 2015’in neredeyse sonuna kadar Çağ Çalışkur’un tüm derslerine girdi ve asistanlığını yaptı. Bu süreçte İpek Bilgin’in Eric Morris atölyelerine ve Mike Bernardin’in Meisner Atölyesine katıldı. Eric Morris ve özellikle Meisner tekniğinin tutkunu oldu ve öncesinde hiç işim olmaz dediği eğitmenliğe adım attı.

 

Çağ Çalışkur’un yönettiği “Enkaz” oyununda yer aldı, İpek Bilgin’in süpervizörlüğünü yaptığı ve Tom Lycos’un yönettiği “Taşlar” oyununda oynamaya devam ediyor.

Tevfik Şahin

 
Tevfik Şahin

Tevfik 1985 yılında Ordu' da doğdu. Oyunculukla ilk kez ortaokulda dramatizasyon dersleri sayesinde tanıştı. Sonrasında lise tiyatrosunda oynayarak devam ettirdi bu tutkuyu. 17 yaşında Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği' ni kazandı. Mühendislik okurken İktisat Oyuncuları Tiyatro Topluluğu ve Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda pek çok oyunda oynadı. Dört yılın sonunda mühendis olmak istemediğini anladı ve 2006 yılında çok istediği oyunculuk için Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Oyunculuk Bölümü' nü kazandı. Okurken de bir sürü oyunda sahneye çıktı. 2010' da mezun olduktan sonra bir süre Tiyatro DOT' ta asistanlık yaptı. Sonra İkincikat Tiyatro' da "Limonata" ve "Yalnızlar Kulübü" adlı oyunlarda oynadı.

 

2012 yılında ise 'Craft' ailesine katıldı ve Craft Tiyatro'da "Kaset" adlı oyunu yönetti. Devamında Çağ Çalışkur' a derslerinde asistanlık yaptı. Bu süreçte Craft Atölye' de Eric Morris ve Sanford Meisner metodları üzerine workshoplara katıldı. Daha sonra Tiyatro İstanbul' da "Çılgın Dünya" oyununda oynadı.

 

Tüm bu tiyatro çalışmalarının yanında bazı dizilerde de oyuncu olarak yer aldı. Halen daha iyi bir oyuncu olabilmek için öğrenmeye ve çalışmaya devam ediyor...

Berkay Aygör

 
Berkay Aygör
Eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi’nde mühendislik okuyarak başladı. Üniversitenin ilk yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na katıldı. Tiyatroyla bağını oyun yazmak üzerine kurdu. Gri(2008) ve Pencereden Yukarı(2009) adlı kısa oyunlarını kendi sahneye koydu. Eğitimine mühendislikten İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümüne geçerek devam etti.
 
    2010 yılında Berkun Oya’nın genel direktörlüğünü yaptığı Krek Tiyatro Topluluğu’nun teknik ekibine girdi ve iki sene ekipte yer aldı.
 
    2011 yılında kendi ekibi “Yerinde Tiyatro”yu kurdu. Yazdığı Oda(2010) ve Islak(2011) adlı oyunları Kadıköy’de bir apartman dairesinde oynandı.
 
    Mark Ravenhill, Zinnie Harris, Vladimir Petnaçek ve  Andrey Zvyagintsev gibi yazar ve rejisörlerin atölye çalışmalarına katıldı. İlk iki oyununu tamamladığı üçlemenin - Kafa(2013) ve Babamın Doğum Günü Partisi(2015)-  sonuncusu için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
    Oyun yazarlığının yanında televizyon reklamı, şirket içi  tanıtım ve lansman içerikleri tasarlayan Eğlence Mühendisleri isimli şirketin Kreatif Direktörlüğü’nü devam ettirmektedir.

İlknur Güneş

 
İlknur Güneş

1981 yılında İzmir’de doğdu. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden 1999 yılında mezun oldu. İlk olarak lisede oynadığı fransızca oyunlarda oyunculuğa olan ilgisini keşfetti. Ege Üniversitesinde Radyo Tv Sinema bölümünde 2 yıl okuduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin de oyunculuk bölümünü kazanınca Ege üniversitesinde okuduğu bölümü bırakmaya karar verdi. Mezun olduktan sonra İzmir ve İstanbul Devlet tiyatrolarında oyunlarda oynadı. 2010 yılında Studio Oyuncularında Şahika Tekand’la çalışmaya başladı. Diksiyon ve Oyunculuk üzerine birçok yerde eğitim verdi. Son olarak Kafkas Tebeşir Dairesi, İstibdat Kumpanyası ve Çılgın Dünya tiyatro oyunlarında yer aldı. Şimdi; Studio oyuncularında oyuncu ve eğitmen olarak çalışmakta, Craft Oyunculuk atölyesinde diksiyon dersleri vermekte ve tiyatro oyunlarında oynamaya devam etmektedir.