Bahar Bahar

 
09.04.1980 günü Lefkoşa’da Bahar Erkal olarak doğdu. 1991-1998 yılları arasında Üsküdar Amerikan Lisesi’nde okuduktan sonra fizik ve matematiğe olan ilgisinden dolayı Yıldız Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği Bölümü’ne girdi ve mezun oldu. Bu dönemde profesyonel olarak bilardoyla ilgilendi.

Evlenip Bahar Bahar’a dönüştükten sonra 2006 yılında Kaan adında bir bebek dünyaya getirdi. Geçtiğimiz yıllarda enerji ve proje finansmanı konularında çalıştı ama hayatın aslında daha eğlenceli şeylerle uğraşmaya değer olduğunu fark edip istifa etti. Oyunculuk derslerine başladı ve nihayetinde ortağı Çağ Çalışkur’la birlikte CRAFT oyunculuk atölyesini açtı.

Ayşegül Aydın

 
26 Eylül sabahı geldi ve yaşamayı hep çok sevdi. Ailesinin seçtiği okullara gitmeyi kabul etti. Böylelikle, müzik ve folklorle uğraşacağını söylediğinde kimse itiraz etmedi. Fakat Trabzon’da katıldığı bir yarışmada peştamalı düşünce folklor hayatına kendi “isteyerek” son verdi.

Ortaöğrenim döneminde ut, bağlama, şan dersleri aldı ve Samsun Radyo Televizyonu’nda VJ’lik yaptı. Zerrin Özer ile başlayan profesyonel Medya ve Basın Danışmanlığını kariyerini; merkezi Malta’da bulunan Wafa tarafından Avrupa’nın en iyi Basın Danışmanı ödülünü (Anna Marie David’ten) alarak güçlendirdi. Şimdi Craft ailesinin eli, kolu, bacağı…

Okan Başar Bahar

 
13 Eylül 1978 tarihinde yeşil gözlerini hayata açtı. Çocukluğundan beri devamlı birşeyler yazmaya çalıştı. Ailesinin yönlendirmesiyle Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’ nü bitirdi. Kısa dönemli bankacılık, demir-çelik ve de televizyon sektöründeki maceralarından sonra Gemi Brokeri olmaya karar verdi. 16 yıl boyunca gemi simsarlığı yaptıktan sonra “Yeter!” dedi. Artık yaratıldığını düşündüğü şey olan sanata kendini adamaya karar verdi. Bu anlamdaki ilk adımını da Craft Oyunculuk Atölyesi ‘ nde atmış bulundu.